Ubezpieczenie samochodu

Szukając ubezpieczenia komunikacyjnego warto sprawdzać oferty we wszystkich firmach. Nie przepłacaj za polisę i skorzystaj z pomocy ekspertów SuperUbezpieczenia.pl. 

 

Co musisz wiedzieć o ubezpieczeniu samochodu?

Czy ubezpieczenia komunikacyjne to tylko OC? Polisy komunikacyjne to produkty ochronne, które chronią samochód, kierowcę i pasażerów w razie niespodziewanych zdarzeń na drodze.

OC Dąbrowa Górnicza jest obowiązkowe

Każdy właściciel zarejestrowanego pojazdu w Polsce musi posiadać obowiązkowe ubezpieczenie OC. Posiadanie polisy reguluje ustawa o ubezpieczeniach obowiązkowych, (Dz. U. Z 2003 r. Nr 124, poz. 1152 z późn. zm.). Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej chroni kierowcę, gdy on jest sprawcą kolizji i wyrządził szkody innym osobom. W praktyce oznacza to, że odszkodowanie zostanie wypłacone przez ubezpieczyciela sprawcy.

Czy wiesz, że zakres i suma ubezpieczenia OC jest uregulowana prawnie i polisa w każdej firmie jest taka sama. OC różni się więc tylko ceną. Nie przepłacaj za OC. Porównywanie ofert wszystkich ubezpieczycieli pozwoli znaleźć najtańszą polisę na rynku.

Eksperci SuperUbezpieczenia.pl przypominają, że kierowcy oprócz OC mogą skorzystać z takich produktów ochronnych jak:

  • Ubezpieczenie AC
  • Ubezpieczenie Assistance
  • Ubezpieczenie szyb i opon

Sprawdź ile kosztuje ubezpieczenie samochodu Dąbrowa Górnicza. Nasi eksperci porównają dla Ciebie składki we wszystkich Towarzystwach Ubezpieczeniowych. Znajdziemy polisę spełniającą wszystkie Twoje potrzeby i oczekiwania. Skontaktuj się z nami pod numerem 604 946 843. SuperUbezpieczenia.pl to najlepsze polisy w Twoim mieście.